LOOKBOOK #29 | 7 UBRAŃ, KTÓRE MUSISZ ZABRAĆ NA WAKACJE

LOOKBOOK #29 | 7 UBRAŃ, KTÓRE MUSISZ ZABRAĆ NA WAKACJE

1. Kilka par ulubionych jeansów

Spodnie to podstawa, a posiadanie trzech dobrych par spodni podczas podróży to idealna ilość na tygodniowe wakacje. Jeśli jesteś na wakacjach dłużej, możesz spakować kilka dodatkowych par lub znaleźć miejsce na pranie.

2. Kilka wygodnych t-shirtów

Twoje koszule powinny być starannie dobrane na wakacjach — możesz pomyśleć, że bluzka lub koszula będą wyglądać świetnie, ale jeśli nie są funkcjonalne, zechcesz je pominąć. Spróbuj wybrać koszule wykonane z przewiewnych materiałów, które będą odprowadzać wilgoć, a także postaw na neutralne kolory. Neutralne pasują do wszystkiego, więc nigdy nie będziesz miał problemu z dopasowaniem koszuli do spodni.

3. Bokserki lub majtki

Nie będziesz chciał utknąć w podróży bez czystej bielizny, dlatego na wakacje potrzebujesz co najmniej siedmiu par. Będziesz także chciał zaopatrzyć się w bieliznę, która szybko schnie. Poszukaj bielizny, która zapewnia większą przewiewność i cyrkulację powietrza — bawełna po prostu jej tutaj nie przetnie. Korzystne są również właściwości przeciwzapachowe lub przeciwdrobnoustrojowe.

4. Skarpetki

Skarpetki są na tyle małe, że mieszczą się w zakamarkach walizki, więc nie jest to miejsce na skąpstwo. Zalecamy skarpety, które szybko schną i nie wchłaniają zapachów, dzięki czemu Ty i Twoje stopy są wygodne przez cały dzień.

5. Kurtka przeciwdeszczowa

Nawet najcieplejsze miejsca mogą być wieczorami chłodniejsze niż przewidywałeś, a nie będziesz chciał zostać złapany bez ochrony przed deszczem lub wiatrem. Zalecamy zabranie lekkiej kurtki na letnie wakacje, zwłaszcza jeśli wybierasz się w okolice wybrzeża. Upewnij się, że kurtka jest oddychająca, jeśli klimat jest wilgotny. I nie zapominaj o znaczeniu kieszeni — gdy pogoda jest zła, a Twój telefon wymaga ochrony, warto mieć kieszenie, które zapewnią suchość.

6. Wygodne buty

Nawet jeśli wybierasz się w ten weekend na plażę, jest szansa, że ​​pójdziesz na kolację, na deptaku lub po mieście, i możesz nie chcieć robić całej tej pieszej podróży w klapkach. Wybierz dobre trampki do chodzenia, które nosiłeś wcześniej — teraz nie czas na wstawianie nowych butów. Twoje buty powinny być wygodne, lekkie, oddychające i łatwe do dopasowania do wszystkich innych ubrań. Jeśli wiesz, że będziesz potrzebować innego rodzaju butów podczas Twojej nieobecności, spakuj to, co jest konieczne, ale uważaj, aby nie przesadzić. Zapakuj maksymalnie trzy pary butów, aby zaoszczędzić miejsce w bagażu.

7.  Stylowy kapelusz lub czapka

Aby uzyskać dodatkową ochronę przed słońcem, zabierz ze sobą czapkę lub wygodny stylowy kapelusz. Wybierz taki, by nie zajmował wiele miejsca w bagażu.