LOOKBOOK #27 | MODA MĘSKA 2022: TOP 5 RZECZY, KTÓRE WARTO MIEĆ

MODA MĘSKA 2022: TOP 5 RZECZY, KTÓRE WARTO MIEĆ.

1. Męskie akcesoria: łańcuchy/łańcuszki, bransoletki.

Każdy facet powinien mieć w swojej szafie/szufladzie parę różnych bransoletek/łańcuszków, które posłużą jako dopełnienie stylizacji.

2. Biały tshirt

Niezwykle sexowny, pasujący zawsze do wszystkiego biały tshirt musi zagościć na stałe w Twojej szafie. Najlepiej jeszcze jak masz go w paru krojach: w serek, dekolt w literę v czy w łódkę.

3. Niebieskie jeansy

To kolejny must have stylowego faceta. W tym sezonie prym będą wieść szerokie nogawki, jednak naszym zdaniem warto mieć chociaż jedną parę spodni dopasowanych do naszej sylwetki, a także takie, w których po prostu czujemy się dobrze.

4. Białe trampki/tenisówki

Tyn samym przechodzimy do nieco niższych elementów galanterii. Białe, ale jednocześnie czyste trampki/tenisówki to atrybut zawsze dobrze wyglądającego mężczyzny. Są na tyle uniwersalne, że zawsze będą pasować do reszty.

5. Kurtka skórzana

Coś czego żadna męska szafa nie może być pozbawiona. Jeśli nie masz jeszcze chociaż jednej, to marsz do sklepu! 🙂 Nada się tak samo ramoneska jak i klasyczna bomberka. Chyba nie ma żadnej innej rzeczy w męskiej garderobie, która tak bardzo przyciąga kobiecy wzrok jak właśnie kurtka skórzana.