LOOKBOOK #24 | 10 NAJCZĘSTSZYCH BŁĘDÓW W DAMSKIM UBIORZE

10 najczęstszych błędów w damskim ubiorze:

1. Pokazywanie zbyt wiele.

Nie ma absolutnie nic złego w odrobinie seksapilu, ale zrób to ze smakiem. Odsłonięcie zbyt dużej ilości skóry może w rzeczywistości zniechęcać, zwłaszcza w bardziej skromnym otoczeniu. Zbyt krótka i obcisła sukienka lub spódnica nigdy nie wygląda modnie, ale otwarty top/sukienka z tyłu lub rozcięcie na nogach w sukni nadają szyku.

2. Noszenie niewłaściwego rozmiaru.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupów, jest upewnienie się, że nosisz odpowiedni rozmiar. Źle dopasowane ubrania nie poprawiają sylwetki.

3. Za dużo biżuterii.

Nigdy nie zakładaj całej biżuterii na raz. Noś kolczyki z pierścionkiem, a naszyjnik z bransoletką.

4. Brudne paznokcie.

Należy odpowiednio dbać o swoje dłonie. Pęknięte skórki i brudne paznokcie źle wpływają na Twoją osobowość wobec innych. Dlatego trzymaj paznokcie wolne od popękanych skórek i brudu.

5. Brudne buty.

Unikaj noszenia brudnych butów. Stylowa kobieta utrzymuje buty w czystości, bez zadrapań i brudu.

6. Niewłaściwa bielizna.

Wiele kobiet wydaje się zaniedbywać bieliznę, ponieważ jest ukryta i nie jest czymś, co wszyscy widzą. Jest to jednak duży modowy błąd! Upewnij się, że zawsze masz odpowiednią bieliznę.

7. Nie ubieraj się zgodnie z trendami.

Typ ciała jest ważniejszy niż trend w modzie. Poznaj swój typ ciała niż ubieraj się zgodnie z typem ciała. Wybierz sukienkę, która najbardziej podkreśli Twoją sylwetkę!

8. Nie zwracanie uwagi na szczegóły.

Jednym z najczęstszych błędów modowych, jakie widzę, jest to, że kobiety nie zwracają uwagi na szczegóły. Znoszone obcasy nigdy nie wyglądają dobrze podczas chodzenia. Jeśli podeszwy Twoich butów wymagają naprawy, warto zatrudnić szewca obuwia. Upewnij się, że czubki pięty nie są zużyte, w przeciwnym razie możesz uszkodzić buty. I zwróć uwagę na wystające metki lub nitki przechodzące przez blaty, które wymagają przycięcia. Niezastosowanie się do tego może wyglądać bardzo prymitywnie.

9. Obwisłe jeansy.

Obwisłe spodnie absolutnie nie są modne! Pierwsze wrażenie robi postawa, mowa ciała i wygląd fizyczny. Z tego powodu, jeśli chodzisz w spodniach niewłaściwie noszonych, sprawi to, że będziesz wyglądać nieatrakcyjnie.

10. Ubieranie się dla kogoś innego niż Ty.

Nie powinniśmy skupiać naszego sposobu myślenia na próbie przyciągnięcia uwagi innej osoby, zaimponowania komuś lub udawania kogoś, kim nie jesteśmy.